HARMONOGRAM SPOTKAŃ TIANDESPOTKANIA INTERNETOWE (ON-LINE)ŚRODA, GODZ. 20:00
Szkolenie "Jak w 4 miesiące zbudować biznes z korporacją piękna i zdrowia TianDe".

Szkolenie dla osób zainteresowanych współpracą z TianDe.
Szkolenie prowadzi Pan Grzegorz Król.

Wejdź na stronę: https://tiande1.clickwebinar.com/ - znajdziesz tam aktualny termin spotkania. Następnie kliknij przycisk Rejestracja i wypełnij formularz podając swoje imię i nazwisko, osobę polecającą (w tym polu wpisz Radosław Szewczyk) i adres e-mail.

Na podany adres e-mail otrzymasz wiadomość zawierającą przycisk Dołącz.

W dniu spotkania online (najpóźniej 10 minut przed jego rozpoczęciem) wejdź do pokoju konferencyjnego klikając przycisk Dołącz (pokój konferencyjny otworzy się w nowym oknie przeglądarki).

Do poprawnego działania pokojów konferencyjnych konieczne jest posiadanie zainstalowanego na komputerze użytkownika aktualnego programu Adobe Flash Player i/lub oprogramowania Java.

UWAGA! Jeśli po spotkaniu informacyjnym zdecydujesz się nawiązać współpracę z TianDe, to skontaktuj się z nami pisząc na adres poczty e-mail: wspolpraca@mytiande.pl.


SZKOLENIA STACJONARNE

Marzec / kwiecień 2016
** termin spotkania podamy wkótce **
Ostrzyce Hotel&SPA***, ul. Bukowa 4, 83-314 Ostrzyce.
V WEEKENDOWY MEETING TIANDE.
Tematyka spotkania: w przygotowaniu.

Wrzesień 2015
19/20.09.2015 r. (sobota/niedziela)
Ostrzyce Hotel&SPA***, ul. Bukowa 4, 83-314 Ostrzyce.
IV WEEKENDOWY MEETING TIANDE.
Tematyka spotkania: Pielęgnacja skóry po lecie. Pielęgnacja skóry w okresie jesiennym. Nano Corrector: efekt liftingu i efekt botoksu w teorii i praktyce. Praktyczne zastosowanie mezorollera. Właściwości mucyny ślimaka - głównego składnika preparatów z serii "Snail Secret" (Marta Wilczewska, kosmetolog). Budowanie biznesu TianDe online (Grzegorz Król). Informacje firmowe. Naliczanie premii od obrotu w TianDe. Budowa biura online dla konsultanta. Promocje: "Stablina sprzedaż" i "Drabina sukcesu". Promocje i konkursy wewnętrzne (Krystyna Król).

Czerwiec 2015
13/14.06.2015 r. (sobota/niedziela)
Ostrzyce Hotel&SPA***, ul. Bukowa 4, 83-314 Ostrzyce.
III WEEKENDOWY MEETING TIANDE.
Tematyka spotkania: Pielęgnacja włosów - teoria i praktyka. Praktyczne zastosowanie mikrokamery przy doborze środków do pielęgnacji włosów. Pielęgnacja stóp z zastosowaniem środków kosmetycznych TianDe. Kosmetyki TianDe do makijażu w teorii i praktyce (Marta Wilczewska, kosmetolog). Jak prosto i skutecznie budować biznes TianDe (Grzegorz Król). Promocja "Stabilna sprzedaż" od TianDe i promocje wewnętrzne (Krystyna Król). Auto promocje TianDe (Andrzej Gwizd).

Marzec 2015
14/15.03.2015 r. (sobota/niedziela)
Ostrzyce Hotel&SPA***, ul. Bukowa 4, 83-314 Ostrzyce.
II WEEKENDOWY MEETING TIANDE.
Tematyka spotkania: Historia i przyszłość korporacji TianDe. TianDe w Polsce i Europie (dr Jerzy Jurecki). Elementy profesjonalnej prezentacji sprzedażowej (Grzegorz Król). Rekrutacja online - test drive (Grzegorz Król). Rola przekonań w biznesie (Iwona Przyborowska). Plan Marketingowy TianDe. Od "VIP Klienta" do Dyrektora (Krystyna Król).

Styczeń 2015
24/25.01.2015 r. (sobota/niedziela)
Ostrzyce Hotel&SPA***, ul. Bukowa 4, 83-314 Ostrzyce.
I WEEKENDOWY MEETING TIANDE.