KOSMETYKI TIANDE W SKRÓCIE


TianDe - źródło Twojego naturalnego piękna

Produkty TianDe – to kolekcja ekskluzywnych kosmetyków i produktów zdrowotnych, opracowana na podstawie starożytnych receptur medycyny Wschodu i najnowszych badań naukowców.

Kosmetyki TianDe, to naprawdę niezwykłe kosmetyki. Zastosowanie nanotechnologii sprawia, że składniki zawarte w kremach, balsamach czy innych środkach pielęgnujących ludzkie ciało nie mają wyłącznie działania zewnętrznego (powierzchniowego), lecz mogą czynnie oddziaływać na naszą skórę. Dzięki nanotechnologii posiadają one działanie regenerujące i leczniczo - odżywcze. I tak właśnie jest w produktach TianDe. Są to kosmeceutyki, czyli kosmetyki, które nie tylko pielęgnują, ale również regenerują skórę, jak również posiadają inne właściwości lecznicze.

Uderzające jest przede wszystkim bogactwo źródeł pochodzenia składników, które używane są przy produkcji kosmetyków TianDe. Możemy wymienić trzy główne źródła, tj. składniki odżywcze pochodzenia odzwierzęcego, roślinnego i w 100 % mineralnego.

Składniki pochodzenia odzwierzęcego, to głównie skóra i tłuszcz węża; jaskółcze gniazdo, gdzie chodzi o wykorzystanie aminokwasów pochodzących ze śliny jaskółek, które te gniazda budują; czerwony kawior; łożysko owiec, czyli tzw. "placenta".

Składniki pochodzenia mineralnego, tj. krzem, srebro, złoto i perła.

Składniki pochodzenia roślinnego, wśród których znajduje się cenny i wyjątkowy grzyb Ganoderma lucidum (chińska nazwa: grzybek Ling Zhi), ponadto wyciągi z ziół leczniczych (korzeń żeń szeń, tajski kwiat, imbir, papryczka chilli, kwiat lotosu, listownica i inne), olejki eteryczne (ylang-ylang, jaśminu, rozmarynu, migdałowca i innych) i cała gama owoców, takich jak min. nieszpułka, czarna borówka, winogrono, zielona herbata - wszystkie zawierające bioflawonoidy, czyli silne antyutleniacze.

Bogactwo tych źródeł dostarcza nam informację na temat tego, jak wielkie spektrum działania posiadają kosmetyki TianDe. Ogromna ilość składników, które pozwalają na pielęgnację skóry w każdym wieku i każdego rodzaju skóry oraz pozwalają uporać się z wieloma problemami. Nie ma raczej w świecie innej, znanej firmy kosmetycznej, która zapewniałaby w swoich produktach 15-20% składników tzw. czynnych. Zwykle, jeżeli przyjrzymy się kosmetykom, to jest to od 1-2% do 5% nasycenia składnikami aktywnymi. Jest to jeszcze jeden dowód na to, że kosmetyki TianDe, to produkty o dużej sile regeneracji i oddziaływania.

Dzięki wysokiej zawartości procentowej składników naturalnych produkty TianDe wyróżniają się dużą skutecznością i delikatnym oddziaływaniem na organizm. Rezultaty stosowania tych środków są porównywalne do oddziaływania terapeutycznego.

Wysoką jakość procesu produkcji wyrobów TianDe potwierdzają międzynarodowe certyfikaty ISO 9001-2000 naszych partnerów.

* * *

TianDe - the source of Your natural beauty!

TianDe product is a collection of exclusive makeup preparations and health goods based on ancient formules of Oriental Medicine and up-to-date scientific developments.

Each TianDe product is based on genuinely natural ingredients: Herbal Infusions (Ginseng, Ginder, Lotus, Laminaria, etc.); Essential Oil (of Ylang-ylang, Ginseng, Rosemary, Almond, etc.); unique animal components (Sheep Placenta, Snake Oil, Shark Cartilage, Collagen, etc.); minerals (Pearl, Gold, Silver, Silicon, etc.).

Due to high percentage of natural ingredients inclusion TianDe products excel by extra efficiency and delicate influence upon the organism. The appliance result is corellated with therapeutic treatment.

High performance of our production is asserted by the International Certificate ISO 9001-2000.