FIRMA TIANDE"Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna" (Oskar Wilde)


W tłumaczeniu z jęz. chińskiego TianDe oznacza niebiańska doskonałość - dążenie do doskonałości, harmonii, elegancji i piękna we wszystkich sferach działalności. TianDe daje ludziom piękno, sukces, pewność siebie i nową filozofię życia: filozofię harmonii popartą doświadczeniem setek pokoleń.Oferta TianDe dotyczy kosmetyków szeroko pojętych - od pasty do zębów po preparaty liftingujące i botoksopodobne. W Rosji takie preparaty są raczej codziennością. U nas niestety jeszcze egzotyką. Preparaty TianDe są w 100% naturalne. Wyprodukowane są na bazie naturalnych składników: cała seria na placencie (wyciąg z łożyska owcy), żeń-szeń, imbir, kremy na bazie tłuszczu, skóry i jadu żmii, oleju z rekina, kolagenu z ikry jesiotra, śliny z jaskółczych gniazd, soli z bambusa, licznych ałtajskich i tybetańskich ziół - w oparciu o tradycyjne ałtajskie, tybetańskie i chińskie receptury.


Produkcja odbywa się w Chinach, w fabrykach znajdujących się pod kontrolą rządową i firmy TianDe*. To właśnie TianDe odpowiada za dostawy surowców. W przypadku kosmetyki produkcja w Chinach - ojczyźnie tych produktów, gdzie są one nie komercyjnym produktem, a tradycją i historią - jest niewątpliwą zaletą.


Aktualnie pod marką TianDe znajdziemy więcej niż 500 różnych produktów w takich obszarach jak: produkty do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, kosmetyki dekoracyjne, nanokosmetyki, perfumy, suplementy diety, produkty medycyny prewencyjnej, naturalnej medycyny chińskiej, środki higieny osobistej, biżuteria i wiele innych.

* Głównym producentem TianDe jest duże, państwowe przedsiębiorstwo w Chinach posiadające międzynarodowy certyfikat jakości ISO (International Standard Organization).