poniedziałek, 15 czerwca 2015

Weekend TianDe Trójmiasto: Umiejętne połączenie wiedzy i doświadczenia, teorii i praktyki!


W dniach 13-14 czerwca 2015 r. w luksusowym „Ostrzyce Hotel&Spa” położonym w malowniczym regionie Szwajcarii Kaszubskiej, odbył się trzeci w tym roku weekend szkoleniowy TianDe, który zorganizowali Pani Krystyna Król (Rubinowy Dyrektor TianDe) oraz Pan Grzegorz Król (Srebrny Dyrektor TianDe).

W spotkaniu wzięli udział partnerzy korporacji TianDe z wielu zakątków Polski. Przez dwa dni uczestnicy otrzymali potężny zastrzyk wiedzy teoretycznej i praktycznej, po raz kolejny wymienili się doświadczeniami oraz nabrali sił do dalszej pracy w marketingu TianDe.

Gościem specjalnym i wykładowcą pierwszego dnia była Pani Marta Wilczewska - wizażystka i stylistka, założycielka dwóch szkół kosmetycznych, nauczyciel przedmiotów zawodowych w zawodzie Fryzjer i Technik Usług Fryzjerskich w Zespole Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących w Pruszczu Gdańskim.

Szkolenie w pierwszym dniu miało w przeważającej mierze wymiar praktyczny.

W pierwszej części, po krótkim wprowadzeniu teoretycznym poświęconym zagadnieniu pielęgnacji włosów, Pani Marta przy użyciu specjalnej mikrokamery przeprowadziła kompleksową analizę skóry głowy i włosów każdego uczestnika, wskazując na istniejące problemy oraz udzielając każdemu fachowej porady, jakich kosmetyków TianDe powinien używać do pielęgnacji swoich włosów.

Na przykładzie Pani Małgorzaty Płotki, która przybyła na szkolenie świeżo po powrocie z Egiptu, gdzie jej włosy zostały poddane oddziaływaniu wielu negatywnych czynników zewnętrznych, uczestnicy szkolenia zobaczyli, w jaki sposób - przy umiejętnym doborze kosmetyków do pielęgnacji włosów marki TianDe - może się zmienić ich kondycja oraz ogólny wygląd. Po umyciu włosów Pani Małgorzaty Szamponem wzmacniającym cebulki włosów z ekstraktem grzyba Ling Zhi (20107) oraz zastosowaniu Serum regenerującego do włosów w kapsułkach (20121), a następnie poddaniu jej włosów zabiegowi prostowania, wszyscy uczestnicy byli świadkami oszałamiającej zmiany.

W dalszej części spotkania Pani Marta podzieliła się z uczestnikami szkolenia wiedzą na temat pielęgnacji skóry stóp. Również w tej części nie zabrakło elementu praktycznego zastosowania wiedzy i produktów TianDe. Trzy uczestniczki naszego szkolenia skorzystały z wysokiej klasy zabiegu „Master Class” do stóp, wykonanego przy użyciu kilku naszych produktów oraz profesjonalnej szlifierki do stóp, z którego końcowych efektów były bardzo zadowolone.

Ostatnią część spotkania Pani Marta Wilczewska poświęciła kosmetykom kolorowym marki TianDe, ich pozytywnym cechom (takim jak min. jakość, trwałość, wydajność), a przede wszystkim możliwościom praktycznego zastosowania tych kosmetyków, o czym uczestniczki szkolenia znów mogły przekonać się na własnej skórze.

Po tak intensywnym dniu, uczestnicy mieli możliwość skorzystania z hotelowego SPA, natomiast późnym wieczorem w licznej grupie - jak jedna wielka rodzina TianDe - spotkali się na świeżym powietrzu, aby w miłej atmosferze spędzić czas na rozmowach, wymianie wrażeń i doświadczeń, planów na przyszłość…

Drugi dzień poświęcony był tematyce biznesowej. Na początek, Pan Grzegorz Król (Srebrny Dyrektor TianDe) uświadomił uczestników, że nie należy mylić sprzedaży bezpośredniej z marketingiem wielopoziomowym. Pokazał również co należy zrobić, aby biznes TianDe był bardzo prosty i zarazem skuteczny. Uczestnicy szkolenia dowiedzieli się również, jakich działań należy unikać w kontaktach z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Bardzo pouczającym doświadczeniem była rozmowa między Panami: Grzegorzem Królem i Radosławem Szewczykiem, podczas której uczestnicy w praktyce zobaczyli, jak działać na tzw. „zimnym rynku”.

W kolejnej części spotkania Pan Andrzej Gwizd omówił zasady promocji samochodowych obowiązujących w korporacji TianDe, natomiast Pani Krystyna Król (Rubinowy Dyrektor TianDe) przedstawiła warunki promocji „Stabilna sprzedaż” i ogłosiła specjalny konkurs dla uczestników szkolenia, którego zwycięzców poznamy już podczas kolejnego, wrześniowego weekendu TianDe.

Na zakończenie każdy uczestnik szkolenia otrzymał drobny - jednakże bardzo praktyczny - upominek (produktowy) od Centrum Serwisowego TianDe Trójmiasto.

Już dzisiaj zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w kolejnym szkoleniu TianDe, które odbędzie się w „Ostrzyce Hotel&SPA” w dniach 19-20 września 2015 r. (więcej informacji w zakładce: Harmonogram spotkań TianDe).

Opracowanie: Radosław Szewczyk, Andrzej Gwizd. Zdjęcia: Grzegorz Król.