niedziela, 15 marca 2015

Weekendowy meeting TianDe w Ostrzycach

W dniach 14-15 marca 2015 r. w Ostrzycach* odbył się drugi w tym roku Meeting TianDe, który zorganizowali Rubinowy Dyrektor TianDe, Pani Krystyna Król oraz Srebrny Dyrektor TianDe, Pan Grzegorz Król.

Na spotkanie, zorganizowane w luksusowym Ostrzyce Hotel&Spa*** położonym w samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej, nad pięknym Jeziorem Ostrzyckim, przybyli uczestnicy z różnych regionów Polski, m.in. z Elbląga, Gdańska, Warszawy, Białegostoku, Sokołowa Podlaskiego, a nawet z oddalonego o 700 km Chełmna.

Przez dwa dni zespół TianDe łączył aktywny odpoczynek z nauką, uczestnicy otrzymali zastrzyk pozytywnej energii, wymienili się doświadczeniami i odpoczęli w towarzystwie kolegów z branży.

Szkolenie rozpoczął gość specjalny, Prezes Europe Prosperity, Pan dr Jerzy Jurecki, który przedstawił historię korporacji TianDe w Polsce i Europie, zaprezentował właścicieli (zarząd) korporacji TianDe oraz przedstawił plany TianDe na najbliższe lata. Przedstawił strukturę logistyczną TianDe w Europie. Mocno podkreślił rolę Centrów Dystrybucyjnych i wyjątkowość połączenia w naszej firmie biznesu tradycyjnego z marketingiem wielopoziomowym. Dzięki Panu dr Jerzemu Jureckiemu poczuliśmy wielkość projektu, w którym uczestniczymy.

Po krótkiej przerwie, nagrody i wyróżnienia dla najlepszych, za ich zaangażowanie oraz ciężką pracę wręczyła Rubinowa Dyrektor TianDe, Pani Krystyna Król. Nagrodzeni zostali min. Małgorzata Płotka, Agata Remiszewska, Karolina Soliwoda, Iwona Przyborowska, Mariola Kowalewska, Wanda Nowacka. Było mnóstwo oklasków i radości.

Następnie Pan Grzegorz Król poprowadził dwa bloki tematyczne. Pierwszy dotyczył elementów profesjonalnej prezentacji sprzedażowej, a drugi rekrutacji online.

Słuchając Pana Grzegorza Króla mieliśmy przeświadczenie, że wszystko, co mówi jest prawdą. Nie był to kolejny trener uczący sprzedaży, który nigdy nie sprzedał ani jednego produktu TianDe. Wszystko, co przekazał nam Pan Grzegorz Król było poparte jego wieloletnim doświadczeniem, i to było najcenniejsze.

Na zakończenie pierwszego dnia szkolenia Pani Iwona Przyborowska poprowadziła krótką prezentację o wpływie przekonań na powodzenie w biznesie. Dzięki prostemu ćwiczeniu, jakie mieli do wykonania uczestnicy, uświadomiła nas, że praca nad sobą jest nieodzowna, by osiągać znaczące sukcesy. Że trzeba poznać swoje ograniczenia, przekonania, które niejednokrotnie hamują nasz rozwój i usunąć je, aby odnieść sukces.

W czasie przerw uczestnicy mieli możliwość rozmowy przy kawie, a najczęściej poruszanym tematem była osobista przygoda z TianDe, wymiana poglądów i doświadczeń. Nie zabrakło również smacznego obiadu ze słodkim deserem.

Po kolacji - do późnych godzin wieczornych - liczna grupa uczestników korzystała z hotelowego basenu, jacuzzi oraz sauny suchej i łaźni parowej. Niektórzy - do późnej nocy - prowadzili "nocne Polaków rozmowy" m.in. o życiu w ich rodzinnych regionach, jak również o ich przygodzie z TianDe.

Trzeba powiedzieć, że Ostrzyce to niezwykłe miejsce na ziemi, w którym panuje wspaniała atmosfera (właściciele hotelu nie szczędzili sił, abyśmy czuli się u nich jak najlepiej) i świetne warunki do wypoczynku oraz zdobywania wiedzy przydatnej w pracy konsultanta TianDe.

W niedzielę po śniadaniu, uaktualniony Plan Marketingowy przedstawiła Rubinowa Dyrektor TianDe, Pani Krystyna Król. Temat prezentacji: "Od VIP klienta do Dyrektora" wzbudził duże zainteresowanie uczestników, gdyż każda pozycja w Planie Marketingowym była poparta szczegółowymi wyliczeniami, włącznie z gromadzeniem kapitału przez początkujących konsultantów. Pan Andrzej Gwizd pokazał na przykładzie swojej grupy, jak prosty i nieprzewidywalny jest ten biznes.

Na zakończenie Pani Mariola Kowalewska entuzjastycznie podziękowała Pani Krystynie Król za jej pomoc na co dzień i za udane szkolenie w Ostrzycach. Podziękowania usłyszał również Pan Grzegorz Król za odkrycie przed nami tajników swojej pracy mimo, że nie wszyscy uczestnicy byli z jego struktury.

Spotkanie zakończyło o godzinie 14:00 uroczysty obiad, po którym chętni mieli jeszcze możliwość skorzystać z basenu i jacuzzi.

Ostatni uczestnicy weekendowego meetingu TianDe w Ostrzycach opuszczali gościnne progi hotelu w późnych godzinach popołudniowych.

Już dzisiaj zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym weekendowym meetingu TianDe w Ostrzycach, który zaplanowany jest na 13-14 czerwca 2015 r.

Przygotowanie: Andrzej Gwizd, Radosław Szewczyk. Zdjęcia: Grzegorz Król.

* Miejscowość Ostrzyce położona jest przy Drodze Kaszubskiej i na szlaku wodnym "Kółko Raduńskie" (około 25 zbiorników wodnych), u podnóża Jastrzębiej Góry (227,2 m n.p.m.), nad Jeziorem Ostrzyckim. 5 km na południe od Ostrzyc znajduje się szczyt Wieżyca (328,6 m n.p.m.) będący najwyższym wzniesieniem tzw. Niżu Polskiego. Zimą na zboczu Wieżycy czynne są wyciągi narciarskie. Z wieży widokowej szczytu podziwiać można piękną panoramę tzw. Wzgórz Szymbarskich, czyli zalesionego pasma wzniesień, z którego słyną Kaszuby. Stąd już blisko do miejscowości Szymbark, gdzie warto zobaczyć Odwrócony Dom i prawdopodobnie Najdłuższą Deskę Świata (3m).