wtorek, 10 września 2013

"Maraton Sukcesu" TianDe w Gdańsku

W ramach wrześniowego "Maratonu Sukcesu" TianDe, który dla Partnerów firmy miał poprowadzić Szmaragdowy Dyrektor korporacji TianDe, Jurij Svoboda - dzięki wielkiemu zaangażowaniu naszego Rubinowego Dyrektora, Pani Krystyny Król i jej współpracowników - w dniu 07 września 2013 r. w godzinach 11:00-18:00 w budynku "Gdańskiej Sceny Muzycznej" przy ul. Powstańców Warszawskich 25 odbyło się spotkanie, w którym wzięło udział przeszło sześćdziesięciu Partnerów TianDe z Trójmiasta i okolic. Przybyli również goście i Partnerzy korporacji TianDe z bardziej odległych zakątków Polski, min. z Elbląga, Bydgoszczy, Koszalina, Włocławka, czy Warszawy.

Spotkanie rozpoczął Pan Andrzej Gwizd, który powitał wszystkich Partnerów i gości "wyższego szczebla", wśród których byli min. Pan dr n. med. Jerzy Jurecki, prezes spółki Europe Prosperity (wyłącznego przedstawiciela marki TianDe dla Polski i krajów UE), Pan Łukasz Gerlach, Perłowy Dyrektor korporacji TianDe i właściciel Centrum Serwisowego TianDe w Warszawie oraz Pan Andrzej Fischer - trener biznesu.

Uczestników "Maratonu Sukcesu" w Gdańsku powitał Pan Andrzej Gwizd (fot. Grzegorz Król)

Następnie przemówiła Pani Krystyna Król, nasz Rubinowy Dyrektor korporacji TianDe, liderka jednej z największych struktur TianDe w Polsce i poza granicami kraju oraz właścicielka największego Centrum Serwisowego TianDe w Cieplewie k. Pruszcza Gdańskiego.

Rubinowy Dyrektor korporacji TianDe, Pani Krystyna Król (fot. Grzegorz Król)

Po niej głos zabrał Pan Jerzy Jurecki, prezes spółki Europe Prosperity, który zaprezentował wszystkim zgromadzonym NOWOŚCI, jakie w najbliższych dniach pojawią się w Polsce, a z których wiele osób będzie zadowolonych.

Pan dr. n. med. Jerzy Jurecki przedstawił uczestnikom NOWOŚCI produktowe TianDe (fot. Grzegorz Król)

Będą to min. długo oczekiwane żele i pasta do zębów, cała seria kosmetyków "Placenta", nowe serum regenerujące do skóry wokół oczu i serum regenerujące do włosów, zestaw kosmetyków "Jedwabna doskonałość" (doskonałe narzędzie do prowadzenia zabiegu "Master Class") i wiele innych kosmetyków, które znamy z pierwszego polskiego katalogu TianDe "Radiance of Beauty" 2012.

Prezentacja długo oczekiwanych żeli i pasty do zębów TianDe (fot. Grzegorz Król)

Pan Jerzy Jurecki zapowiedział również i zaprosił wszystkich do licznego udziału w wielkim wydarzeniu - rocznicy działalności TianDe w Polsce, które odbędzie się - z udziałem najwyższych władz korporacji TianDe - w Gdańsku, dnia 27 października 2013 r.

Głównym punktem spotkania było ponad 5 godzinne (z przerwami na kawę i obiad) szkolenie nt. "Jak sprzedać biznes", które poprowadził wieloletni menedżer średniego i wyższego szczebla zarządzania, trener biznesu, coach, koordynator szkoleń, twórca unikalnego i niezwykle skutecznego modelu szkoleniowego "Domek Fischera" dedykowanego do zarządzania strukturami sprzedaży i podnoszenia efektywności sprzedaży - Pan Andrzej Fischer.

Szkolenie nt. "Jak sprzedać biznes" poprowadził Pan Andrzej Fischer (fot. Grzegorz Król).

Szkolenia w wykonaniu Pana Andrzeja Fischera, to nie tylko teoria, ale również praktyka (akcja). Widać to na poniższym zdjęciu, gdzie Pan Andrzej "w akcji" próbował "sprzedać biznes" Perłowemu Dyrektorowi korporacji TianDe, Panu Łukaszowi Gerlachowi z Warszawy.

Pan Andrzej Fischer "w akcji" sprzedawania biznesu Panu Łukaszowi Gerlachowi z Warszawy (fot. Grzegorz Król)

Była to tylko namiastka tego, co tak naprawdę dzieje się na szkoleniach prowadzonych przez Pana Andrzeja Fischera. O tym, jak bardzo skuteczne są jego szkolenia, dowodzi sukces naszej Rubinowej Dyrektor korporacji TianDe, Pani Krystyny Król, która w takich szkoleniach uczestniczyła już wcześniej.

Wszystkich tych z Państwa, którzy traktują swoją obecność w TianDe poważnie, którzy chcą osiągnąć SUKCES z TianDe, rozwijać siebie i swój biznes, zapraszamy do korzystania ze szkoleń, jakie są dla Państwa organizowane, czy to przez firmę Europe Prosperity Sp. z o.o, czy naszego lidera, Panią Krystynę Król.