sobota, 10 listopada 2012

Właściwości i zalety kosmetyków firmy TianDe

TianDe jest przykładem współczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy. U podstaw jej pierwotnego asortymentu leżą produkty przeznaczone do pielęgnacji twarzy i ciała, do celów estetycznych i medycznych. Kosmetyki są produkowane w przedsiębiorstwach Chin i Rosji, które posiadają rosyjskie, a także europejskie certyfikaty.

Produkcja firmy TianDe odpowiada światowym standardom jakości (ISO 9001:2002).

Wszystkie kosmetyki do pielęgnacji skóry zostały stworzone na potrzeby rynku międzynarodowego. Ocenę efektywności i jakości produktów kosmeceutycznych przeprowadza się według wszelkich praw i zasad opracowanych dla preparatów farmaceutycznych.

Koncepcja kosmetyków TianDe - współczesne kosmeceutyczne receptury ostatniego pokolenia, nastawione są na utrzymanie i odnowę mechanizmów działania skóry. Takie kosmetyki działają immunomodelująco, wpływają na przyczynę, a nie na skutki pojawienia się problemów.

Produkty kosmeceutyczne firmy TianDe są tworzone dzięki pracy zespołu specjalistów, umiejących połączyć starożytną wiedzę Chin oraz współczesne naukowe odkrycia i technologie. Chiny są krajem, który posiada ogromny zapas starożytnych receptur, według których są przygotowywane wszelkie możliwe produkty z egzotycznych roślin. Dziś wiedza ta pozwala na wyprodukowanie ciekawych i mało znanych w naszym kraju linii (serii) przeznaczonych do pielęgnacji skóry twarzy, ciała czy włosów. W połączeniu ze współczesnymi technologiami i starożytnymi recepturami chińskich medyków zyskują na jeszcze większej efektywności, co pozwala na rozwiązanie najbardziej skomplikowanych problemów.

Podstawy kosmeceutycznych linii firmy TianDe, to systematyczne podejście do zachowywania piękna skóry.

Powierzchowne oczyszczenie, systematyczne głębokie oczyszczenie, tonizowanie, nawilżanie i ochrona są niezbędne dla młodej skóry, z czasem harmonicznie uzupełniają się procedurami intensywnego odżywienia, odnowienia skóry na etapie komórkowym. Formuła każdego kosmetyku jest opracowana przy uwzględnieniu rodzaju skóry, jej wrażliwości, wieku i problemów.

Ekskluzywność kosmetyków bazuje na naturalnych składnikach. Wyciągi z owoców, ziół, kwiatów, olejków eterycznych, ekstraktów z roślin leczniczych, wyjątkowe komponenty naturalnego pochodzenia, po połączeniu z najnowszymi technologiami, dają możliwość efektywnego wpływu na skórę. Surowce roślinne, wykorzystywane do tworzenia produktów TianDe, znajdują się jedynie w ekologicznie czystych regionach Chin i Tybetu, są zbierane przez specjalistów-zielarzy podczas dokładnie określonego czasu według kalendarza księżycowego. Woda, wykorzystywana w kosmetykach, wydobywana jest z leczniczych źródeł i morskich głębin, a następnie oczyszczana za pomocą membranowych technologii i wzbogacana dodatkowo o mikroelementy.

Firma TianDe proponuje szerokie spektrum linii kosmetologicznych, utworzonych na podstawie substancji zdrowotnych, bioprotein roślinnych i ceramidów, bioskładników morskich, aktywnych bioskładników tonizujących i składników hydrowzmacniających, peptydów przy użyciu nanokapsułek, składników wzrostu, immunostymulatorów, które pomagają skórze samodzielnie radzić sobie z naruszeniem procesów życiowych na poziomie komórkowym. Substancje aktywne, wchodzące w skład kosmetyków, delikatnie wpływają na skórę, regulując zachodzące w niej procesy. Produkty TianDe mają na celu wzmacnianie ochronnych funkcji skóry. Działanie kosmetyków TianDe odbywa się na podstawie zasady synergii, kiedy to połączenie różnych komponentów daje nie tylko ich sumę, ale całkowicie nową jakość. Wysokie stężenie aktywnych składników i ich wpływ na najgłębsze warstwy skóry gwarantują wyjątkowy efekt kosmetyków TianDe.

Duży wybór produktów TianDe zapewnia atrakcyjność w oczach Klientów. Można znaleźć tam różnorodne propozycje, które mogą być stosowane przez każdego członka rodziny, pozwala to na zadowolenie dużej liczby konsumentów.

Jednym z segmentów produkcji TianDe jest produkcja średniej klasy kosmetyków. Charakteryzuje ją skuteczność i ciekawe koncepcje marketingowe. Przystępna cena czyni produkt atrakcyjnym dla Klienta.

Produkty TianDe są dostępne w wygodnych, charakterystycznych opakowaniach.

Kosmetyki proponowane przez firmę TianDe są wyprodukowane z wykorzystaniem współczesnej wiedzy naukowej, z bezpiecznego surowca dobrej jakości. Jej podstawą jest kosmeceutyczna koncepcja, umożliwiająca tworzenie innowacyjnych produktów. Pozwalają one walczyć ze starzeniem się skóry, przedłużają młodość, chronią skórę przed negatywnym wpływem środowiska. Wprowadzenie do asortymentu biologicznie aktywnych dodatków pomaga w uzyskaniu bardziej stałych i widocznych rezultatów.

[Materiał źródłowy: Podręcznik piękna TianDe, str. 16-18]

Zapraszamy do naszego Centrum Serwisowego TianDe