wtorek, 20 listopada 2012

Efektywna pielęgnacja twarzy - kosmetyki serii "203040..."


Ekskluzywna formuła kosmetyków serii "203040..."
to wynik badań naukowych opartych na najnowszych osiągnięciach kosmetologii i dermatologii. Są one dowodem na to, że dla piękna i utrzymania młodości skóry niezbędne jest trzymanie się trzech podstawowych zasad. Są to: 1) kompleksowe podejście do pielęgnacji skóry; 2) dokładne rozdzielenie kosmetyków według wieku; 3) rozdzielenie stosowania dziennych i wieczornych kosmetyków.

Seria "203040...":
- składa się z kompletu kosmetyków, które wzajemnie się uzupełniają, zapewniając efektywną pielęgnację twarzy (peeling, kosmetyki oczyszczające, tonizujące, nawilżające i kremy odżywcze);
- kosmetyka jest precyzyjnie określona dla konkretnego wieku: 20, 30 i 40 lat (różnią się nasyceniem i aktywnością składników);
- precyzyjnie oddziela kremy na noc i na dzień według składu i działania na skórę (w ciągu dnia skóra potrzebuje nawilżenia i ochrony, wieczorem - odżywiania).

Innowacyjne kosmetyki serii "203040..." są realizacją postępowego kierunku w kosmetologii, który pozwala na utworzenie jednej serii maksymalnie uniwersalną i efektywną.

Współcześni naukowcy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że skóra kobiety po 30 roku życia rano potrzebuje nawilżenia i ochrony, wieczorem zaś odżywienia i kosmetyków stymulujących regenerację. Młodym kobietom do 30 roku życia wystarczą kosmetyki nawilżające rano i wieczorem (rano najlepsze byłyby z substancjami ochronnymi). Kosmetyki do oczyszczenia i tonizowania skóry należy stosować zgodnie z rodzajem skóry, ograniczeń wiekowych nie ma.

Wyjątkowe kosmetyki serii "203040..." idealnie dostosowują się do biologicznego rytmu skóry i jej potrzeb w różnym wieku i przy każdym rodzaju skóry.

Seria "203040..." gwarantuje kompleksową i systematyczną pielęgnację skóry twarzy każdego rodzaju. Posiada komplet kosmetyków wzajemnie się uzupełniających, do pielęgnacji skóry twarzy kobiet w każdym wieku (od 20 roku życia): peelingi, kosmetyki oczyszczające i tonizujące skórę, kremy ochronne i odżywcze, esencje przeciw zmarszczkom.

Podstawą kosmetyków są naturalne komponenty i składniki, uzyskane w sposób biotechnologiczny, wykazujące się intensywnym wchłanianiem i efektywnością biozłoto, ceramidy, kolagen, kwas hialuronowy, kwasy owocowe, ekstrakty morskich wodorostów, aloesu, hamamelisa (oczaru wirginijskiego), migdałów, olejek jojoba, retinol, witamina E i inne.

Aktywne komponenty kosmetyków pielęgnacyjnych skóry powiek z serii "203040" są wzmocnione efektywnymi substancjami przewodzącymi. Dzięki temu chłonne możliwości podstawowych składników zwiększają się kilkakrotnie.

Stopniowe stosowanie kosmetyków serii "203040..." do pielęgnacji skóry twarzy (kosmetyk do mycia >> peeling >> tonik) efektywnie uwalniają skórę od bariery w postaci warstwy zrogowaciałych komórek i zanieczyszczeń. Idealnie przygotowana skóra całkowicie wchłania nawilżające i odżywcze kremy.

Kompleksowe stosowanie kosmetyków serii "203040..." jest w stanie rozwiązać wiele problemów skóry, takich jak: podrażnienia, zapalenia, zmarszczki, obniżenie jędrności, matowy kolor skóry, skóra przetłuszczona lub sucha i inne.

Regularne i celowe zastosowanie kosmetyków serii "203040..." pozwala znacznie wzmocnić pracę komórek skóry, aktywizować procesy wymienne i regeneracyjne, czyli zachować młodość i życiową siłę na poziomie komórkowym.

Kosmetyki serii "203040" możemy podzielić na 6 grup:

1. Kosmetyki do pielęgnacji skóry z ekstraktem aloesu są przeznaczone do oczyszczania, tonizowania i nawilżania skóry każdego rodzaju i nie mają ograniczeń wiekowych. Naturalne komponenty kosmetyków z tej grupy działają nawilżająco, rozwiązując określone problemy: likwidują objawy i przyczyny skóry suchej lub tłustej, łuszczenie się skóry, zwiotczenie, zapalenie. Podstawowym komponentem kosmetyków jest ekstrakt z aloesu. Inne aktywne składniki wchodzące w skład kosmetyków to: tokoferol, smoła ksantanowa, ekstrakt z morskich wodorostów.

Do grupy kosmetyków z ekstraktem z aloesu wchodzą następujące produkty: Krem-żel do mycia twarzy "Aloes" (kod 12001), Tonik normalizujący do twarzy "Aloes" (kod 12002), Krem normalizujący na dzień "Aloes" (kod 12016), Krem-pianka do mycia (przeciwtrądzikowa) "Aloes" (kod 12025) i Tonizujący hydrożel do twarzy "Aloes" (kod 12026).

2. Kosmetyki do pielęgnacji skóry z ekstraktem oliwek są przeznaczone do oczyszczenia, tonizowania, ochrony przed stresem skóry każdego rodzaju i w każdym wieku. Naturalne komponenty kosmetyków z tej grupy działają w określonym kierunku: usuwają objawy i przyczyny suchej i tłustej skóry, łuszczenie się skóry, zapalenie, chronią przed przedwczesnym starzeniem. Podstawowym składnikiem kosmetyków jest ekstrakt z oliwek. Inne aktywne komponenty to: ekstrakt szałwii czerwonokorzennej, aloesu i lukrecji.

Do grupy kosmetyków z ekstraktem oliwek należą następujące produkty: Krem-pianka do mycia (przeciwtrądzikowa) "Oliwka" (kod 12024), Głęboko oczyszczające mleczko do twarzy (przeciwtrądzikowe) "Oliwka" (kod 12027) i Lekki energetyczny krem (antystresowy) "Oliwka" (kod 12028).

3. Kosmetyki do pielęgnacji skóry wrażliwej z ekstraktem hamamelisa i migdałów. Podstawę kosmetyków higienicznych z ekstraktami hamamelisa (oczaru wirginijskiego) i migdałów przeznaczonych do pielęgnacji skóry wrażliwej stanowi specjalnie dobrana fitokompozycja, idealnie rozwiązująca problemy skóry. Aktywne składniki kosmetyków z tej grupy to: ekstrakt z oczaru wirginijskiego, ekstrakt z migdałów, olejek jojoba, kwas hialuronowy, pantenol.

Do tej grupy kosmetyków należą: Mleczko oczyszczające do twarzy (kod 12003), Tonik nawilżający do twarzy (kod 12004) i Nawilżający krem na dzień z SPF-12 (kod 12017).

4. Kosmetyki do pielęgnacji skóry wokół oczu były opracowane specjalnie dla skóry delikatnej i wrażliwej. Mają lekką strukturę i bogaty skład, skutecznie usuwają ślady zmęczenia i zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry. Podstawowe składniki kosmetyków serii "203040..." do pielęgnacji skóry wokół oczu są uznane przez współczesną kosmetologię za jedne z najbardziej efektywnych, o długoterminowych rezultatach. Naturalne kompleksy kremów i żeli, w skład których wchodzi biozłoto, kwas hialuronowy, peptydy, proteiny pszeniczne, retinol, witamina E, kwasy owocowe są lekko przyswajane przez delikatną skórę powiek, przenikając do głębszych warstw skóry. Należy pamiętać, że wszystkie kosmetyki do pielęgnacji skóry powiek należy nanosić cienką warstwą, wyłącznie po liniach masażu na 2 godziny przed snem. Po półgodzinie resztki kremu należy usunąć chusteczką higieniczną. Aktywne składniki wchodzące w skład tych kosmetyków to: biozłoto, retinol, proteiny pszenicy, żywica ksantanowa, kolagen rozpuszczalny, peptydy zielonego groszku, tetrapeptydy ejzerilu.

Do grupy kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji skóry wokół oczu zaliczamy następujące produkty: Krem-żel z biozłotem pod oczy - efekt liftingu (kod 12012), Krem-żel z biozłotem pod oczy - przeciwzmarszczkowy (kod 12013), Żel do skóry wokół oczu przeciwzmarszczkowy (kod 12014) i Krem-żel z biozłotem pod oczy - rewitalizacja (kod 12021).

5. Kosmetyki na wieczór do pielęgnacji skóry twarzy. Noc to najlepszy czas na odnowienie i odżywienie skóry. Dlatego właśnie nocne kremy z serii "203040..." wyróżniają się wysokim poziomem aktywności i nasycenia składników. Zawierają tak efektywne biokomponenty, jak ekstrakty z aloesu, morskich wodorostów, hamamelisa (oczaru wirginijskiego), protein jedwabiu, kwasu hialuronowego, kolagenu, tokoferolu i olejku jojoba. Inne składniki aktywne kosmetyków tej grupy to: ekstrakt skrzypu, bluszczu pospolitego, drzewka bonsai, dimetyloaminoetanol (DMEA).

Do grupy kosmetyków na wieczór zaliczamy następujące produkty: Aktywna esencja przeciwzmarszczkowa (kod 12011), Krem nawilżający do twarzy o 24-godzinnym działaniu (kod 12018), Krem regenerujący na noc (kod 12019), Wzmacniający i podciągający krem do twarzy (kod 12020) i Krem nawilżający z proteinami jedwabiu (kod 12022).

6. Kosmetyki do dodatkowej pielęgnacji skóry twarzy. Do tej grupy zaliczają się peelingi i różne maseczki z serii "203040...". Peelingi serii "203040..." zasadniczo odróżniają się od podobnych kosmetyków. Tradycyjne peelingi mają jedną funkcję do spełnienia - eksfoliację. Peelingi serii "203040...", to wyjątkowa formuła, opierająca się na roślinnych składnikach, co gwarantuje dodatkową efektywność. Nawilżająca maseczka z proteinami jedwabiu, wchodząca w skład tej grupy, wytwarza na powierzchni naskórka wyjątkową, homogenną osłonkę, która natychmiast napina i wygładza skórę, wpływa na wytworzenie się bariery ochronnej, posiada właściwości naturalnych filtrów UV, działa jak antyoksydant neutralizując działanie wolnych rodników, sprawia długotrwałe wrażenie czystości i jedwabistości skóry. Aktywne składniki kosmetyków tej grupy to: kwasy owocowe, smoła ksantanowa, ekstrakt z morskich wodorostów, proteiny jedwabiu, ekstrakt aloesu i portulaki.

Do tej grupy kosmetyków wchodzą: Aktywny peeling-żel do mycia twarzy (kod 12008), Delikatny peeling-żel do mycia twarzy (kod 12009) i Maseczka nawilżająca z proteinami jedwabiu (kod 12023).

[Materiał źródłowy: Podręcznik piękna TianDe, str. 56-70]