poniedziałek, 20 sierpnia 2012

Serum do twarzy w kapsułkach

Funkcje serum do twarzy w kapsułkach

To nietypowy, ale bardzo przydatny kosmetyk. Poznaj wszystkie tajemnice serum!
Serum można stosować na noc, na dzień, codziennie lub tylko jako czasową kurację. Działa intensywniej od kremu.

Serum, to skoncentrowany produkt, działa z mocniejszą siłą od kremu. Jest reperatorem, który niweluje zmarszczki, rozszerzone pory, a także przebarwienia. Ale żeby kosmetyk przyniósł zamierzone efekty, trzeba go stosować regularnie, przez kilka tygodni, najlepiej jako bazę pod inne produkty.

Postać wodna, to siła serum, która przebija nawet te najlepsze kremy. Dlaczego właśnie woda ma takie zbawienne działanie? Bo najlepiej przenosi minerały i witaminy na naszą skórę. Pewnie zastanawiacie się, po co nam w takim razie kremy? Otóż serum bardzo szybko przewodzi składniki, ale równie szybko one wyparowują. Krem zastosowany zaraz po serum bierze udział w stworzeniu naturalnego filtru ochronnego.

Specjaliści mówią wprost - jeśli używamy kremu, to tylko z serum i odwrotnie. Te dwa produkty idealnie się uzupełniają, po prostu lepiej działają w duecie. Jeśli jeszcze nie miałaś do czynienia z serum, nie wiesz, czy jesteś uczulona, to koniecznie zrób próbę na zgięciu łokcia. Jeśli nie pojawi się zaczerwienienie, spokojnie możesz się „upiększać”. Używanie serum jest zakazane zaraz po peelingu. Trzeba odczekać kilka dni. Dać skórze odetchnąć. Bo, jak wiadomo, co za dużo, to niezdrowo.

Serum, to wartościowy kosmetyk oparty na naturalnych składnikach. Wnika w głąb skóry, stymuluje odnowę komórkową oraz wzmacnia tkankę łączną, przyspiesza syntezę kolagenu. Intensywnie regeneruje skórę, redukuje zmarszczki, zwiększa elastyczność skóry i jędrność. Aktywnie neutralizuje wolne rodniki. Jedna kapsułka zawiera wyciąg z ikry jesiotra, bogatego w siedem aktywnych naturalnych składników. Dzięki unikalnej zawartości cząsteczek biologicznie czynnych jest odpowiedzialna za regulację metabolizmu tkanki łącznej. Wytwarza efekt odmładzania i regeneracji komórek. Proteiny jedwabiu wygładzają zmarszczki, nawilżają skórę, skutecznie zapewniają efekt liftingu. Koenzym Q10 - jest obecny we wszystkich tkankach organizmu - jest bardzo silnym przeciwutleniaczem, popularnie zwany „enzymem młodości”. Odpowiedzialny za metabolizm energetyczny komórek skóry, pomaga przywrócić i gromadzić witaminę E w tkankach. Witamina E - z kolei, skutecznie chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV, zapewniając odmłodzenie skóry. Witamina A - odpowiedzialna za regenerację naskórka. Także reguluje aktywność gruczołów łojowych i aktywizuje syntezę kolagenu. Skwalen - kolagen morski ze skóry ryb. Jego skład w 90% jest identyczny z międzykomórkową substancją człowieka, dzięki czemu przyczynia się do skutecznego utrzymania młodości i zdrowia komórek. Stymuluje procesy nasycenia tlenem i unieszkodliwia szkodliwe substancje. U człowieka najwięcej skwalenu znajduje się w skórze i układzie limfatycznym (część układu odpornościowego). Skwalen posiada właściwości antybakteryjne, antykancerogenne, odżywcze i regenerujące, wspomagające pracę wątroby i trzustki. Do unikalnych cech skwalenu należy zliczyć zdolność wiązania tlenu z wody i dostarczania go do komórek, zapewniając im w ten sposób długowieczność. Olej jojoba - nawilża skórę, dzięki czemu nadaje się do wszystkich typów - tłustej, normalnej i suchej. Dzięki głębokiej penetracji skóry, doskonale regeneruje. Serum błyskawicznie wchłania się.

Dawkowanie: 1-2 razy dziennie przez 15-20 dni, w połączeniu z kremem lub maską (Alternate) lub jako samodzielny suplement skóry.

Kod produktu: 10101.
Opakowanie: 36 sztuk ca 0.7 g.
Cena detaliczna: 88,00 PLN.

Kup teraz TianDe - Serum regenerujące w kapsułkach do twarzy i szyi