wtorek, 15 maja 2012

Maski kolagenowe TianDe

Kryształowo-kolagenowe maski TianDe


Skład: Kolagenowe maski TianDe zawierają aktywne biologicznie składniki, które pozwalają zaliczyć je do środków działających leczniczo przy zachowaniu aktywności kosmetycznej. Maski z kolagenu świetnie odżywiają, zmiękczają, wygładzają, odświeżają, tonizują skórę twarzy, poprawiają jej barwę. Wchodzący w skład masek krystaliczny kolagen jest korzystny dla każdego rodzaju cery. Działając na poziomie komórkowym wzmacnia tkanki i wpływa na aktywność własnego kolagenu.

Kwasowość o budowie drobnomolekulamej wspomaga zewnętrzne utlenianie i zwalcza wolne rodniki. Budowa i ułożenie maski zabezpiecza wzmocnienie i korektę rysów twarzy. Ma działanie likwidujące zmarszczki i wpływa na ogólne odmłodzenie. Zawarte w maskach elementy pod działaniem temperatury ciała, przenikają przez pory i głębsze kanaliki skóry, dodając skórze gładkości i elastyczności. Wzbogacenie zestawu kosmetycznych kolagenowych masek różnymi aktywnymi dodatkami, wzmacnia i poszarza zakres ich leczniczych właściwości. A to oczyszczenia skóry, wyregulowania bilansu tłuszczowego. Chroni cerę działając przeciwutleniająco, przeciwzapalnie. Poprawia mikrocyrkulację, aktywizuje przemianę materii i usuwanie toksyn.

Zawdzięczając wyjątkowo dokładnemu przyleganiu i efektowi cieplnemu, blisko 97% odżywczych składników zawartych w masce przedostaje się do skóry. Po zakończeniu zabiegu nie jest wymagane uzupełniające oczyszczanie twarzy. Pozwala to na dłuższe przebywanie na powierzchni aktywnych składników podwyższając skuteczność procedury. Sama maska może być używana 4 razy.
Działanie wielopoziomowe składników maski jest porównywalne z rezultatami chirurgicznych liftingów. Zastępują one zastrzyki kolagenem i kwasu hialuronowego i są tańsze. W tym przypadku zastosowanie masek kolagenowych jest absolutnie bezpieczne. Są środkiem do przywracania młodości.

Maski kolagenowe są przydatne dia wszystkich. Kolagenową kosmetykę zaleca się stosować już od 25 roku życia. Tak jak białko kolagenowe nie tylko walczy ze zmianami wiekowymi skóry, ale także agresywnym działaniem otaczającego środowiska.