czwartek, 5 stycznia 2012

Firma TianDe (po polsku: Niebiańska Doskonałość)1. Gotowy model biznesu (połączenie biznesu tradycyjnego z MLM).

2. Gotowe technologie pozyskiwania rynku.

3. Możliwość otwierania centrów dystrybucji i centrów serwisowych (na zasadzie franczyzy) TianDe oraz możliwość budowania struktury dystrybucyjnej (w systemie MLM) na całym świecie.

4. Kosmeceutyki (połączenie nanotechnologii z wielowiekową tradycją oraz medycyną Tybetu i Chin). Asortyment TianDe obejmuje około 700 produktów, min. żele do zębów (hitem jest żel z solą z bambusa, który odbudowuje dziąsła, obniża procesy zapalne), maseczki do rąk (natychmiastowy efekt), maseczki typu moulage (z nasączonego materiału + krem z biozłotem). 

Z
ioła wchodzące w skład produktów TianDe są ręcznie zbierane na wybranych plantacjach w Chinach i Tybecie podczas odpowiedniej fazy księżyca. Kolagen zawarty w niektórych produktach jest niskokrystaliczny i naturalnego pochodzenia.

5. Szkolenia stacjonarne i przez internet (online).

Regularnie w każdą środę i niedzielę o godz. 20.00 odbywa się szkolenie online.

W środy odbywają się szkolenia poświęcone produktom TianDe i ich zastosowaniu, zaś w niedzielę odbywają się prezentacje wprowadzające, na których przedstawiana jest firma TianDe i jej produkty, omawiane są zagadnienia dotyczące Planu Marketingowego oraz sprawy techniczne.

Ponadto raz w miesiącu odbywają się duże spotkania informacyjne TianDe - między innymi w Gdańsku, Elblągu, Olsztynie, Wrocławiu, Jeleniej Górze, Koszalinie, Krakowie, Warszawie, Bydgoszczy, Poznaniu, Łodzi, Pile i innych większych miastach Polski (zobacz aktualny terminarz spotkań), na których każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje o firmie TianDe, posłuchać o produktach TianDe i ich właściwościach, a także odkryć możliwości biznesowe, jakie firma stwarza swoim współpracownikom.


6. Dla najlepszych współpracowników TianDe przewiduje liczne atrakcje, wśród nich min.:

a) wycieczka do Chin (3 dni w Pekinie + zakazane miasto, Mur Chiński , pobyt na wyspie Henan),
b) zwiedzanie stolic europejskich.

Aktualnie materiały informacyjne dostępne są wyłącznie w języku rosyjskim. 

W ciągu najbliższych 2 miesięcy mają zostać udostępnione materiały marketingowe (katalogi) i strona internetowa w języku polskim.


Osoby zainteresowane podjęciem współpracy zapraszamy do kontaktu.